RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditTë Gjitha

Emisari gjerman: Gjermania nuk përkrah ndonjë formë të Asociacionit që minon integritetin e Kosovës

emisari-gjerman:-gjermania-nuk-perkrah-ndonje-forme-te-asociacionit-qe-minon-integritetin-e-kosoves

Tri javë pas vizitës së fundit në Kosovë, emisari i Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin ka ardhur në një tjetër vizitë të paparalajmëruar në Prishtinë. Zhvillimet e fundit në veri thotë se e sollën sërish këtu, derisa për to dhe Asociacionin, i dërguari i kancelarit gjerman për Ballkanin Perëndimor, ka diskutuar me gazetarë të […]

Related posts

Vrau partneren dhe 2 fëmijët e saj, si edhe një 10-vjeçare, autori i m*sakrës godet me çekiç në kokë një të burgosur! I plagosuri në luftë për jetën

admin

Brazil, gjykata e lartë urdhëron hetim ndaj Bolsonaros për trazirat

admin

WSJ: Presidenti egjiptian Sisi mund të takohet me Assadin në prill

admin