RTV AHIRETI
KosovëLajmeLajmet

Finalizohet themelpllaka e Xhamisë Qëndrore në Prishtinë

finalizohet-themelpllaka-e-xhamise-qendrore-ne-prishtine

Bashkimi Projekt njofton për finalizimin e themelpllakës së Xhamisë Qëndrore në Prishtinë.

Njoftimi në faqën e tyre në Facebook:

Me përkushtim të jashtëzakonshëm të stafit tonë👷‍♂️👷🏻‍♂️, sot finalizuam themelpllakën në fazën e tretë me një rekord te betonimit gjithsej 2700m3 beton.

Puna e palodhur dhe angazhimi profesional është ajo që na etiketon neve si kompani.
Me hapa të sigurt po shkojmë drejt një pune madhështore të ndërtimit të Xhamisë🕌 më të madhe në Ballkan në qytetin e Prishtinës.🏗🕌🇽🇰

https://www.facebook.com/bashkimiprojekt

Related posts

820 persona shpëtohen nga ekipet emergjente në Greqi

admin

Akar: Marrëveshja midis Turqisë, Suedisë dhe Finlandës “nuk është fundi, por një fillim i mirë”

admin

Erdoğan: Do të bisedoj me Putinin dhe Zelenskyn për të ndalur luftën

admin