RTV AHIRETI
Gabriel EscobarKosovaLajmeLajmet e funditTë Gjitha

FOTO/ Escobar takon familjen e reshterit të vrarë nga serbët, heroit Afrim Bunjaku

foto/-escobar-takon-familjen-e-reshterit-te-vrare-nga-serbet,-heroit-afrim-bunjaku

I dërguari amerikan për Ballkanin Perëndimor Gabriel Escobar gjatë vizitës së tij të fundit në Kosovë, ka takuar familjen e efektivit të Kosovës, Afrim Bunjaku, që u vra nga paramilitarët serbë në Banjskë të Zveçanit. Escobar ka shprehur ngushëllime për humbjen e jetës së Bunjakut. “Gjatë vizitës së Zëvendës Ndihmës Sekretarit (ZNS) Gabriel Escobar në […]

Related posts

Kosova bëhet me Qendër Shtetërore Kibernetike

RTI

Kurti: Ne jemi duke e luftuar fashizmin e Moskës dhe aleatëve të saj

admin

Aktakuzë ndaj 18 personave – 11 prej tyre zyrtarë, dëmtuan shtetin me 100 mijë euro

RTI