RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Gaza-Izrael: Shifrat e fundit të viktimave

gaza-izrael:-shifrat-e-fundit-te-viktimave

Gaza

Të vrarë: 950
Të lënduar: 5000

Bregu Perëndimor i pushtuar

Të vrarë: 23
Të lënduar: 130

Izrael

Të vrarë: 1200
Të lënduar: 3007

Shifrat janë raportuar nga ministria palestineze e shëndetësisë, Shoqëria e Gjysmëhënës së Kuqe Palestineze dhe Ushtria izraelite. /mesazhi

Related posts

BE-ja nuk konsideron që Serbia i ka rinovuar targat KM

admin

Përpjekjet për marrëveshje, delegacioni afrikan takohet me presidentin Putin

admin

Liderët e Shqipërisë, Bullgarisë dhe Maltës telefonata ngushëllimi presidentit Erdoğan

admin