RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Mbahet seanca e radhës ndaj Rozeta Hajdarit lidhur me rastin e aksidentimit me veturë të të miturës

mbahet-seanca-e-radhes-ndaj-rozeta-hajdarit-lidhur-me-rastin-e-aksidentimit-me-veture-te-te-mitures

Ish-ambasadori Hysa: Pesha e sulmit në
Edhe gjatë ditës së sotme Ministrja e Tregëtisë dhe Industrisë Rozeta Hajdari do të dal para gjykatës.

Kjo seancë do të mbahet lidhur me rastin e aksidentimit me veturë të një të miture në Prishtinë nga ana e Ministres.

Seanca gjyqësore pritet të filloj nga ora 13:15.

Kujtojmë se të hënën, Hajdari është paraqitur para trupit gjykues me një seancë të mbyllur, por nuk ka pasur një vendim në fund.

Pas përfundimit të seancës ajo nuk është deklaruar për media.

Related posts

Türkiye, rritet në 12.873 numri i viktimave si pasojë e tërmetit

rezart morina

Shefi i NATO-s: Kina po i ndihmon ekonomisë ruse

admin

Një tjetër palestinez i dënuar nga Izraeli fiton lirinë pas 40 vitesh

admin