RTV AHIRETI
GërvallaKosovaLajmeLajmet e funditRajonitakimTë Gjitha

Gërvalla merr pjesë në takimin e Ministrave të Jashtëm të BE-së

gervalla-merr-pjese-ne-takimin-e-ministrave-te-jashtem-te-be-se

Me ftesë të Përfaqësuesit të Lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borrell, zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, është nisur për Luksemburg, për të marrë pjesë në takimin e rregullt të Ministrave të Jashtëm të Bashkimit Evropian, ku do të diskutohet për sfidat e përbashkëta […]

Related posts

Erdoğan: Nuk do të lejojmë që 15 korriku të harrohet – VIDEO

rezart morina

Luftimet vazhdojnë në Gaza

rezart morina

Vizitë e paparalajmëruar e Kurtit në Britaninë e Madhe

admin