RTV AHIRETI
KosovakurtiLajmeLajmet e funditTë GjithaVucic

Kurti e Vuçiç të enjten në Bruksel, Tahiri: Ja dy temat që do të trajtohen

kurti-e-vucic-te-enjten-ne-bruksel,-tahiri:-ja-dy-temat-qe-do-te-trajtohen

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka reaguar në lidhje me takimin e së enjtes mes Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit dhe Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç. Ai u shpreh se , nuk beson që del “jashtë temave që Kurti ka prodhuar qe dy vite” e që, sipas tij, “janë […]

Related posts

Izraeli do të luftojë në Gaza gjatë tërë vitit, thotë shefi ushtarak

admin6

Turqia shpëton 81 migrantë të parregullt të shtyrë prapa nga autoritetet greke

admin

Joe Biden para bisedimeve të rëndësishme për Ukrainën

rezart morina