RTV AHIRETI
GjakoveKosovaLajmeLajmet e funditTë Gjithavdekur

Gjendet pa shenja jete një person në Gjakovë, policia nis hetimet

gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-gjakove,-policia-nis-hetimet

Në një shtëpi në Gjakovë, një person është gjendur i vdekur. Policia e Kosovës ka lajmëruar se personi i moshës madhore është gjendur pa shenja jete, në banesën ku po jetonte me qira. Vdekjen e ka konstatuar mjeku ligjor në vendngjarje. “Rreth orës 12:30 kemi pranuar informacione se viktima mashkull i moshës madhore është gjetur […]

Related posts

Sunak dhe Meloni bashkëpunojnë për parandalimin e emigrantëve të paligjshëm

rezart morina

Prishtina binjakëzohet me një qytet taivanez

RTI

Erdogan: Turqia do të bëhet më e fuqishme për të parandaluar kërcënimin e një grusht shteti tjetër

admin