RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditmergim lushtakuSami LushtakuTë Gjitha

Policia e Speciales ndaloi Sami Lushtakun, reagon djali: Jemi krenar me ty

policia-e-speciales-ndaloi-sami-lushtakun,-reagon-djali:-jemi-krenar-me-ty

KOSOVË– Mbrëmjen e djeshme, policët e Gjykatës Speciale të Kosovës kanë ndaluar politikanin e karrierës në Kosovë, Sami Lushtakun. Ish-kryetari i Komunës së Skenderajt është intervistuar mbrëmë në zyrat e EULEX-it në Prishtinë, ku i është konfiskuar edhe telefoni. Pas ngjarjes, ka reaguar djali i Sami Lushtakut, që është dhe deputet i parlamentit. Mërgim Lushtaku […]

Related posts

UNICEF: 11 milionë fëmijë në Jemen varen nga ndihmat humanitare

rezart morina

Erdoğan dhe Guterres diskutojnë mbi zhvillimet në luftën Rusi-Ukrainë dhe korridorin e drithit

admin

Plagosen dy policë në Skenderaj, dyshohet se në rast u përfshi Nuredin Lushtaku me djem dhe vëllezër

admin