RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Gjilan, aksidentohen dy automjete të FSK-së – tre të lënduar

gjilan,-aksidentohen-dy-automjete-te-fsk-se-–-tre-te-lenduar

Rreth orës 21:10 në rrugën Gjilan-Cërrnicë, ka ndodhur një aksident trafiku, si pasojë tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca.

Të lënduarit janë dërguar në emergjencën e qytetit për tretman mjekësor.

Në aksident janë përfshirë dy automjete të FSK-së.

Siç mëson Telegrafi, deri tek aksidenti ka ardhur për shkak të motit, erërave të forta të përcjellura me shi e shtrengatë.

Lidhur me rastin mediumi ka provuar të marrë detaje të tjera nga policia por nuk ka mundur të marrë përgjigje./

Related posts

OBSH: Sistemet shëndetësore japin “shenjën e parë të rimëkëmbjes” që nga shpërthimi i pandemisë COVID-19

rezart morina

Vjosa Osmani në Bruksel/ Merr pjesë në takimin e liderëve të Bashkimit Evropian dhe Ballkanit Perëndimor

admin

Zyrtarët e Iranit dhe Libisë diskutojnë për rihapjen e ambasadës iraniane në Tripoli

rezart morina