RTV AHIRETI
Lajme

Gruaja planifikoi vrasjen e bashkëshortit në bashkëpunim me të dashurin, çifti dënohen me burgim të përjetshëm! Misteri i trupit të 38-vjeçarit që nuk u gjet kurrë

gruaja-planifikoi-vrasjen-e-bashkeshortit-ne-bashkepunim-me-te-dashurin,-cifti-denohen-me-burgim-te-perjetshem!-misteri-i-trupit-te-38-vjecarit-qe-nuk-u-gjet-kurre

Luana Cammalleri dhe Pietro Ferrara janë dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Assize e Palermos, për vrasjen e bashkëshortit të 36-vjeçares dhe zhdukjes së trupit të saj. Dy të dashuruarit shpallën fajtorë për vrasjen fermerit 38-vjeçar, Carlo Domenico La Duca, që u zhduk në vitin 2019 dhe trupi i të cilit ende nuk është gjetur. Në

Related posts

Fenomeni i Tik Tokut: Falem pesë herë në ditë, i di vargjet e Kuranit

admin

I jepet lamtumira e fundit, sot ditë zie në Kosovë në nderim të Ismail Kadaresë

admin

SHBA, përpjekje pa sukses për të mënjanuar mbylljen e pjesshme të qeverisë

rezart morina