RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Hajnat tentojnë të vjedhin një bankomat në Vushtrri

hajnat-tentojne-te-vjedhin-nje-bankomat-ne-vushtrri

Disa persona të dyshimtë raportohet të kenë hyrë me forcë një një bankë në Vuhstrri, ku kanë tentuar të vjedhin para nga bankomati.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Vushtrri, mbrëmë në orët e para të mesnatës.

Policia bën të ditur se të dyshuarit nuk kanë arritur të vjedhin paratë nga bankomati.

Related posts

Shefi i OKB-së mesazh solidariteti për Libinë pas fatkeqësisë së përmbytjeve

rezart morina

Hungaria dhe Serbia pajtohen për ndërtimin e naftësjellësit rus

admin

Të paktën 10 të vrarë pasi avionët izraelitë sulmojnë Gazën – VIDEO

rezart morina