RTV AHIRETI
konfiskohetKosovaLajmeLajmet e funditMilan RadoiçiçTë Gjithavila

Kamerat e sigurisë vendosen në vilën e konfiskuar të Radoiçiç, Haxhiu dhe Sveçla vizitojnë atë nga afër

kamerat-e-sigurise-vendosen-ne-vilen-e-konfiskuar-te-radoicic,-haxhiu-dhe-svecla-vizitojne-ate-nga-afer

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu kanë vizituar sot vilën e konfiskuar të ish-nën kryetarit të Listës Serbe, Milan Radoiçiç. Ministrja Albulena Haxhiu para mediave ka thënë se pasuria e konfiskuar e Milan Radoiçiç tashmë është nën pronësi të Ministrisë së Drejtësisë. “Mjetet e konfiskuara janë dhënë për […]

Related posts

Papa Françesku: Të gjitha problemet më të mëdha të botës janë të ndërlidhura

rezart morina

Lufta në Gaza/ “Tragjedi humanitare”- Turqia ndalon tregtinë me Izraelin! Tel Aviv akuzon Erdogan: Po vepron si diktator! Shpërfilli interesat e biznesmenëve

admin

Shqipëria goditet përsëri nga tërmeti

rezart morina