RTV AHIRETI
Lajme

“Kërcënim i kotë me efekte anësore”- Vijat e kuqe në politikë, të arsyeshme apo kontraproduktive? Çfarë ndodh nëse nuk i përmbahen kufirit të vendosur

“kercenim-i-kote-me-efekte-anesore”-vijat-e-kuqe-ne-politike,-te-arsyeshme-apo-kontraproduktive?-cfare-ndodh-nese-nuk-i-permbahen-kufirit-te-vendosur

Vendosja e kufirit deri tek vijat e kuqe përdoret në politikë për t’u treguar kundërshtarëve të mos i kapërcejnë ato. Po a i përmbahen ata vërtet këtij kurifi? Dhe çfarë ndodh nëse jo? Presidenti i SHBA -së Joe Biden paralajmëroi në mars të 2024 kryeministrin izraelit, Benjamin Netanjahu për rreziqet e zhvillimit të një ofensive tokësore në

Related posts

Kryeministri Kurti: Po ma kërkojnë Asociacionin në fillim

rezart morina

SHBA-ja mbështet anëtarësimin e Malit të Zi në BE

admin6

Sot mbyllet konkursi për policët në veri,

admin