RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Kjo është gjendja në pikat kufitare me Kosovë

kjo-eshte-gjendja-ne-pikat-kufitare-me-kosove

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka përditësuar të dhënat për pritjet në kufi.

Sipas përditësimit të fundit, theksojmë se në mëngjesin e sotëm ka shumë pritje për të hyrë ose për të dalë nga Kosova.

Për të hyrë në Kosovë tek Dheu i Bardhë pritjet janë deri në 10 minuta ndërsa për të dal deri në 2 orë.

Po ashtu në Merdare pritjet janë deri në 10 minuta për të hyrë ndërsa për të dal deri në 3 orë.

Ndërsa në pikat tjera për të hyrë dhe dal nga Kosova pritjet janë deri në 3-5 minuta./

Related posts

IPK kërkon suspendimin e rreshterit në Leposaviq

admin

“Më e keqe se vetë vdekja” – zëra nga Libia

admin

Mahmuti: Do të jem dëshmitar në Hagë

admin