RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Krasniqi emocionohet në Speciale: S’kam asnjë lidhje me akuzat e Prokurorisë

krasniqi-emocionohet-ne-speciale:-s’kam-asnje-lidhje-me-akuzat-e-prokurorise

Edhe Jakup Krasniqi në Speciale është deklaruar i pafajshëm për pikat për të cilat akuzohet nga Prokuroria.

Ai në sallën e gjyqit ka thënë se e ka të vështirë ta kuptojë akuzën dhe se nuk e ka asnjë lidhje me pikat për të cilat akuzohet.

“Unë e kam vështirë që ta kuptoj akuzën. Unë nuk kam asnjë lidhje me asnjërën nga pikat që i lexoi prokurorja para pak kohe. Akuzën e kuptoj kështu siç është, pasi që nuk mbaj asnjë përgjegjësi për të cilën flet akuza”, tha Krasniqi.

Related posts

Protesta masive në Francë, paralajmërohet mbyllja e shkollave dhe bllokimi i trafikut

admin

Numri i përgjithshëm i pasgoditjeve të tërmetit në Turqi ka arritur në 6 mijë e 40

admin

Vendimi për ndalimin e transportit të mallrave, kamionët nga Serbia po presin të kalojnë kufirin me Kosovën

rezart morina