RTV AHIRETI
Shëndetësi

Manastirliu-Kumbaro nga Qendra Shëndetësore Orikum: Gati për sigurinë e turistëve, mbi 4 mijë qytetarë morën shërbim në qendrat verore

manastirliu-kumbaro-nga-qendra-shendetesore-orikum: gati-per-sigurine-e-turisteve,-mbi-4-mije-qytetare-moren-sherbim-ne-qendrat-verore

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, bashkë me Ministren e Turizmit dhe Mjedisit Mirela Kumbaro, në kuadër të inspektimeve për sigurinë gjatë sezonit turistik, kanë vizituar qendrën e re shëndetësore në Orikum, e rikonstruktuar nga Programi Kombëtar i Rehabilitimit të Qendrave Shëndetësore në të gjithë vendin, e cila është një prej 30 qendrave që janë hapur 24/7 për turistët dhe pushuesit gjatë këtij sezoni veror

Related posts

Studim: Shikimi i fotove të ushqimeve në internet mund të ndikojë në humbje të oreksit

rezart morina

Me një test të thjeshtë në shtëpi, mund të përcaktoni lehtësisht pse fytyra juaj u skuqet edhe pse nuk jeni në pubertet

admin

Të gjithë hani hudhra, por nuk e dini se çfarë i shkakton zemrës tuaj

admin