RTV AHIRETI
Shëndetësi

Më shumë vizita mjekësore edhe në Vlorë! Shtohet fluksi i atyre që kërkojnë ndihmë

Në spitalin e Vlorës ka fluks vizitash dhe shtrimesh që kanë nisur me ardhjen  e sezonit turistik. Ngarkesa më e madhe është në repartin e urgjencës, ku në ditë numri i vizitave shkon në 125.

Related posts

Sa minuta duhet të ecni nëse rrini ulur për një kohë të gjatë? Ja se çfarë thonë ekspertët

rezart morina

Çfarë ndodh në organizëm kur nuk kryeni aktivitet fizik

admin

Si duhet përgatitur çaji i kamomilit

admin6