RTV AHIRETI
Lajme

MPJ bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët që jetojnë në Izrael

mpj-ben-njoftimin-e-rendesishem-per-shqiptaret-qe-jetojne-ne-izrael

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se është në komunikim të pandërprerë me ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Izrael si edhe me të gjithë shtetasit shqiptarë, me qëndrim të përkohshëm apo të përhershëm në Izrael. Në një deklaratë, MEPJ u bën thirrje bashkëkombasve të ndjekin e të zbatojnë udhëzimet e sigurisë, të

Related posts

Presidenti Erdoğan dhe shefi i Hamasit diskutojnë përpjekjet për t’i dhënë fund konfliktit dhe dhunës në Gaza

admin6

Biden mbledh mbi 26 milionë dollarë në aktivitetin me ish-presidentët Obama dhe Clinton

admin

OKB: Anija ruse me plehra bujqësore të hënën niset për në Afrikë

admin