RTV AHIRETI
ilir metaKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditPresidenti i Partisë së LirisëTë Gjitha

Ndarja nga jeta e poetit Agim Doçi, Meta: Mjeshtër i penës, patriot frymëzues, që aq shumë e deshi Shqipërinë e Kosovën

ndarja-nga-jeta-e-poetit-agim-doci,-meta:-mjeshter-i-penes,-patriot-frymezues,-qe-aq-shume-e-deshi-shqiperine-e-kosoven

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta iu është bashkuar reagimeve për vrasjen nga jeta të poetit të njohur, Agim Doçi. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Meta thekson se Doçi ishte mjeshtër i penës dhe vargut të papërsëritshëm. REAGIMI I METËS Lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta të poetit tonë të madh Agim Doçi […]

Related posts

OKB: Kriza në Sudan çon drejt urisë 1,5 milionë fëmijë të tjerë

admin

MASHTI: Njerëz nga politika po bëjnë presion që të vazhdohet greva

admin

BE regjistron rritje të kërkesave për azil

rezart morina