RTV AHIRETI
Lajme

Ndërron jetë nëna e Hoxhës Fadil Musliu

nderron-jete-nena-e-hoxhes-fadil-musliu

Sot ka ndërruar jetë nëna e hoxhës së njohur Fadil Musliu, Emine Musliu.

Varrimi i së ndjerës u bë sot (e premte) në orën 20:00 në varrezat e fshatit Sibofc  i epërm afër Xhamisë në Podujevë. /Rtv Pendimi/

Related posts

Izraeli po përdor kundër Gazës armë nga depot e SHBA-së atje

rezart morina

Polonia ndërton “ushtrinë më të madhe tokësore” në BE

rezart morina

Petritsch për situatën në veri: Ka rrezik që të kthehet në konflikt të armatosur, por ShBA dhe BE janë gati ta parandalojnë

admin