RTV AHIRETI
Shëndetësi

Në Dropull mungon shëndetësia/ Nuk ka më qendra shëndetësore, infermierët shëtisin me këmbë në fshatrat e të moshuarve

ne-dropull-mungon-shendetesia/-nuk-ka-me-qendra-shendetesore,-infermieret-shetisin-me-kembe-ne-fshatrat-e-te-moshuarve

Shërbimi shëndetësor në fshatrat e Dropullit ka probleme serioze të lidhura së pari me mungesën e godinave që dikur përfaqësonin qendrat.

Related posts

Kush dhe pse nuk duhet të konsumojë tërshërë?

admin

Bëjeni vetë antibiotikun

admin

Trajtimi me mjaltë dhe vaj/ Zgjidhja perfekte për flokët e thatë e të dëmtuar

admin