RTV AHIRETI
Lajme

Në garë për Shtëpinë e Bardhë, Joe Biden dhe ish-presidenti Donald Trump përgatiten për debatin e parë elektoral

ne-gare-per-shtepine-e-bardhe,-joe-biden-dhe-ish-presidenti-donald-trump-pergatiten-per-debatin-e-pare-elektoral

Këtë të enjte, në orën 9 të darkës, presidenti Joe Biden dhe ish-presidenti Donald Trump do të përballen për 90 minuta në një studio në Atlanta të kanalit televiziv CNN. Debati historik do t’u japë mundësinë kandidatëve t’u përgjigjen shqetësimeve dhe pikëpyetjeve të votuesve, si dhe u jep mundësinë të fitojnë pikë përballë kundërshtarit politik

Related posts

Spanja përjeton valën e parë të të nxehtit

admin

FOTO/ “Do të të q* nënën…!”- Plas sherri në Parlamentin grek, deputeti i pavarur godet me grusht kolegun

admin

Aneksimi i rajoneve, Kuleba: Asgjë nuk ndryshon për ne, vazhdojmë të çlirojmë tokat tona

admin