RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe BotëTurqi

Një grua shpëtohet 205 orë pas tërmetit në Turqi – VIDEO

nje-grua-shpetohet-205-ore-pas-termetit-ne-turqi-–-video

Ekipi ukrainas shpëtimi ka nxjerrë të gjallë një grua nga rrënojat e një ndërtese në provincën jugore turke të Hatay, rreth 205 orë nga tërmeti i parë, raportoi CNN Turk.

Kjo e çon numrin e të mbijetuarve të shpëtuar të martën në shtatë.

Related posts

Gjermania përdor gazsjellësin Nord Stream 2 për të ndërtuar Terminalin LNG

rezart morina

​Kurti takon bashkatdhetarët në aeroport: U kemi shumë borxh për çlirimin e Kosovës

admin

San Franciskos mbushet me trupa “të shtrembëruar” nga efektet e drogës, 1 në 10 persona të vdekur nga mbidoza – VIDEO

rezart morina