RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Një grua vritet në Pejë, arrestohet i dyshuari

nje-grua-vritet-ne-peje,-arrestohet-i-dyshuari

Një grua është vrarë në Pejë pasditen e së premtes, ka konfirmuar Policia e Kosovës. I dyshuari është arrestuar.

Siç ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova, rasti është raportuar në Polici rreth orës 16:00. Ai ka thënë se me të arritur në vendin e ngjarjes, Policia ka parë se bëhet fjalë për vrasje të rëndë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Mbreti Zog”. Vdekjen e viktimës e ka konfirmuar ekipi kujdestar.

Rugova ka thënë po ashtu se i dyshuari është arrestuar nga Policia.

Related posts

Macron: Kosova dhe Serbia ta zbatojnë në tërësi marrëveshjen e Ohrit

rezart morina

Rama përshëndet zgjatjen e marrëveshjes së korridorit të drithit

admin

BE-ja me Konferencë Donatorësh për tërmetet në Turqi dhe Siri

admin