RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetShëndetësi

Një i vdekur dhe 780 raste të reja me coronavirus

nje-i-vdekur-dhe-780-raste-te-reja-me-coronavirus

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur në nga 2,279 testime të bëra, 780 persona kanë rezultuar me coronavirus.

MSH në njoftimin 24 orësh njofton për një person të vdekur nga coronavirusi.

Në njoftim po ashtu bëhet e ditur se janë shëruar 1,562 persona, ndërsa brenda 24 orëve janë vaksinuar 58 persona.

Ministria po ashtu raporton se në total janë 7,221 raste aktive me COVID-19.

Related posts

A mund të hanë ushqime pikante gratë shtatzënë?

admin

Kavajë, mbyten në det babai dhe dy djemtë e tij të mitur

admin

Liderët e Shqipërisë, Bullgarisë dhe Maltës telefonata ngushëllimi presidentit Erdoğan

rezart morina