RTV AHIRETI
Shëndetësi

Nuk transmetohet aq lehtë sa Covid19! Çfarë është “Lija e majmunit” dhe si mund të merret

nuk-transmetohet-aq-lehte-sa-covid19!-cfare-eshte-“lija-e-majmunit”-dhe-si-mund-te-merret

Lija e majmunit është një virus, i cili është shumë e vështirë të transmetohet nga dikush që është bartës i infeksionit dhe mund të merret kryesisht nga kafshët.

Related posts

Tensioni i lartë i gjakut mund të jetë me fatalitet nëse konsumoni turshi dhe këto produkte

rezart morina

Ja pse duhet konsumuar uji me limon, si ndikon te fshikëza urinare

admin

E vërtetuar shkencërisht: Nëse hani arra do të jetoni më gjatë

admin