RTV AHIRETI
Lajme

“Për një armene dhe azerbajxhanas, të martohesh është një gjë aq e rrallë”- Një histori prekëse dashurie që mori fund në sulmin në Rusi!

“per-nje-armene-dhe-azerbajxhanas,-te-martohesh-eshte-nje-gje-aq-e-rralle”-nje-histori-prekese-dashurie-qe-mori-fund-ne-sulmin-ne-rusi!

Një fotografi e një çifti të ri të pashëm u shpërnda disa herë në mediat sociale në Kaukaz, pas sulmit vdekjeprurës terrorist, që ndodhi javën e kaluar në një sallë koncertesh në Moskë. Lilit Israelian me flokë të gjatë dhe të zinj që i binin mbi fustanin me lule, ishte armene. Bashkëshorti i saj, Vugar

Related posts

Ekipi i OKB mbërrin në Kiev, nesër nis inspektimi në Zaporizhzhia

admin

Vapa përvëluese në Greqi, nisin zjarret në Athinë. Situata pritet të përkeqësohet

admin

Rusia sulmon me raketa Kievin, mbrojtja ajrore ukrainase i zmbraps. Plagosen dhjetë persona përfshirë dhe një vajzë 11-vjeçare

admin