RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Përfundon takimi me ambasadorët e QUINT-it, Kurti mban konferencë për media

perfundon-takimi-me-ambasadoret-e-quint-it,-kurti-mban-konference-per-media

Ka përfunduar takimi i kryeministrit Albin Kurti me ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ndërsa kryeministri do të mbajë një konferencë për media në ora 11:00.

Related posts

Konjufca: Serbia, shumë armiqësore ndaj Kosovës, nuk ka ndryshuar drejtim politik prej kohës së Millosheviqit

admin

Vatikani: Ndërron jetë ish-Papa Benedikti XVI në moshën 96-vjeçare

admin

Mbrojtja e Thaçit dhe të tjerëve paraqet shqetësime lidhur me zhvillimin e seancave të mbyllura

admin