RTV AHIRETI
Lajme

Përgjigja ndaj Iranit do të jetë ushtarake? Kabineti i luftës së Izraelit mblidhet për herë të tretë

pergjigja-ndaj-iranit-do-te-jete-ushtarake?-kabineti-i-luftes-se-izraelit-mblidhet-per-here-te-trete

Kabineti i luftës i Izraelit do të mblidhet sot për të diskutuar përgjigjen e tij ndaj sulmit iranian, kanë thënë një zyrtar izraelit për Reuters. Ata thanë se ende nuk është caktuar koha për takimin. Që nga e shtuna do të jetë hera e tretë që mblidhet kabineti vendimmarrës. Ministri i Jashtëm Israel Katz tha

Related posts

Netanyahu cakton datën e operacionit ushtarak në Rafah! Ushtria izraelite vazhdon misionin për shkatërrimin e Hamasit

admin

Blinken kërkon ulje tensionesh dhe kundërshtimin e Iranit, gjatë takimit me Netanyahun

rezart morina

Arabia Saudite pret Haxh të jashtëzakonshëm dhe të sigurt sivjet

rezart morina