RTV AHIRETI
Shëndetësi

Përse u rritën infektimet? Mjekët: Shkak rënia e imunitetit, por edhe nënvariantet e BA5

perse-u-rriten-infektimet?-mjeket:-shkak-renia-e-imunitetit,-por-edhe-nenvariantet-e-ba5

Rritja e numrit të rasteve të infektuar me Sars Cov2 mund të ketë shkak nën variantin BA5, i cili ka alarmuar Amerikën dhe shumë vende në Europë. Por Instituti i Shëndetit Publik tek ne nuk mund ta konfirmojë.

Related posts

Keni lodhje gjatë ditës? Zbuloni shkaqet dhe ushqimet që të japin energji

admin

Disa këshilla të thjeshta që patatet të qëndrojnë të freskëta më gjatë

admin6

Dëshironi të humbni peshë? Këto mini vakte mund të ndihmojnë në kontrollin e porcionit

admin6