RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Policia kërkon ndihmë për gjetjen e të dyshuarit për rastin në “Bon Vivant”, i kërkuar edhe nga FBI

policia-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-te-dyshuarit-per-rastin-ne-“bon-vivant”,-i-kerkuar-edhe-nga-fbi

Policia e Kosovës ka publikuar fotografinë e të dyshuarit për përfshirje në vrasjen në “Bon Vivant” ditë më parë.

Dukagjin Lekaj po kërkohet për vrasje të rëndë në tentativë, shkaktim të rrezikut të përgjithshëm, përdorim të armës apo mjetit të rrezikshëm dhe mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të pa autorizuar të armëve.

Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për informacion që do të çonte në lokalizimin e tij.

Related posts

Asambleja e Republikës Sërpska kërkon dorëheqjen e serbëve nga Kushtetuesja e Bosnjës

rezart morina

Palestinë: Këtu janë disa nga zhvillimet kryesore gjatë natës

rezart morina

Rritet shkalla e vetëvrasjeve në Japoni, spikasin rastet te të papunët

admin