RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Presidenti Erdoğan priti ministrin e Jashtëm rus Lavrov

presidenti-erdogan-priti-ministrin-e-jashtem-rus-lavrov

Presidenti Recep Tayyip Erdoğan priti ministrin e Jashtëm të Rusisë, Sergey Lavrov, raporton Anadolu.

Takimi në Kompleksin Presidencial në Ankara u mbajt i mbyllur për shtypin.

I pranishëm në takim ishte edhe ministri i Punëve të Jashtme, Mevlüt Çavuşoğlu.

Related posts

Përleshje vdekjeprurëse në kufirin Armeni – Azerbejxhan

admin

Identifikohet grupi që fuste në qarkullim 2 euro false, arrestohen në flagrancë 6 të dyshuarit me 85 mijë euro

rezart morina

Zemra “vret” shqiptarët! Arsyeja kryesore e vdekjeve për shkak të obezitetit, duhanit dhe qëndrimit ulur

rezart morina