RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Pritjet të Dheu i Bardhë dhe në Merdarë deri në një orë

pritjet-te-dheu-i-bardhe-dhe-ne-merdare-deri-ne-nje-ore

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka bërë të ditur se pritje për të hyrë në Kosovë të Dheu i Bardhë dhe në Merdarë, po zgjasin deri në 50 minuta.

Ndërkaq për të dalë, pritje deri në 50 minuta ka te Dheu i Bardhë, ndërsa në Merdarë 20 deri 25 minuta.

Ndërsa në pikat tjera kolona nuk ka, ndërsa pritjet janë 03-05 minuta.

Related posts

OBSH: Në çdo 10 minuta vritet nga 1 fëmijë në Gaza

admin

Jetëgjatësia në SHBA bie në nivelin më të ulët që nga viti 1996

admin

Kanadaja ofron pakon ushtarake prej 650 milionë dollarësh për Ukrainën

admin