RTV AHIRETI
Shëndetësi

Pse këshillohet që të konsumojmë lëngun e karrotave…

pse-keshillohet-qe-te-konsumojme-lengun-e-karrotave…

Ndihmon të eliminojmë dhimbjet e muskujve dhe dhimbjet nga lodhja fizike

parandalon zhvillimin dhe rritjen e qelizave kanceroze

Forcon mushkëritë

Parandalon atakun kardiak

Shumë efektiv kur duam të humbasim peshë

Forcon sistemin imun

Parandalon tensionin e lartë

Qetëson dhimbjet e menstruacioneve

Është shumë e mirë për sytë

Parandalon sëmundjen e mëlçisë, veshkave dhe të pankreasit

Ndihmon detoksikimin dhe lufton konstipacionin

Mund të kurojë ulçerën

Related posts

E dini si të zgjidhni pjeshkët më të ëmbla dhe më të lëngshme

admin

Onkologja Goga: Stadifikimi i hershëm i kancerit të gjirit, rezulton me shërim të plotë -VIDEO

admin

Shurup kundër kollës me katër përbërës natyralë

admin