RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Rexhep Taip Erdogan takohet me Sinan Ogan, kandidati që mori 5% të votave në zgjedhje

rexhep-taip-erdogan-takohet-me-sinan-ogan,-kandidati-qe-mori-5%-te-votave-ne-zgjedhje

Presidenti Recep Tayyip Erdoğan u takua me Sinan Ogan, kandidatin presidencial të Aleancës ATA në zgjedhjet e mbajtura më 14 maj.

Pritja e mbyllur për shtypin në Zyrën e Punës Dolmabahçe zgjati rreth 1 orë.

Presidenti Erdogan u largua nga Dolmabahçe pas takimit.

Related posts

Burri që u dënua gabimisht për vrasje në New York, lirohet pas 20 vjetësh

admin

Centaurus më pak i rrezikshëm se Omicron

admin

Ekstremisti Luigj Marku nga Lezha shpallet në kërkim ndërkombëtar

admin