RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Rizvanolli tregon sa qytetarë aplikuan për subvencionim të pajisjeve

rizvanolli-tregon-sa-qytetare-aplikuan-per-subvencionim-te-pajisjeve

Ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli, ka bërë të ditur se ende pa u bërë një muaj, kanë pranuar 2 mijë e 781 aplikime për subvencionim të pajisjeve.

Rizvanolli në Facebook ka shkruar se aplikimet dhe më tutje vazhdojnë të jenë të hapura. Derisa ka publikuar sërish linkun për aplikim.

“Ende pa u bërë një muaj kemi pranuar 2781 aplikime për subvencionim të pajisjeve. Aplikimet vazhdojnë të jenë të hapura, ka shkruar Rizvanolli.

Related posts

Lajçak vazhdon vizitën në Kosovë, takohet me liderë të partive opozitare

admin

Kryetari i Preshevës mbulon targat në kufi: Reciprociteti në zbatim, e nxënësit shqiptarë në Luginë obligohen ta këndojnë himnin serb

admin

Urdhërohet tërheqja nga tregu e të gjitha produkteve “Wudy”

admin