RTV AHIRETI
LajmeRajon dhe Botë

Rritet në 2.215 numri i të vdekurve nga sulmet izraelite në Rripin e Gazës

rritet-ne-2.215-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmet-izraelite-ne-rripin-e-gazes

Ministria e Shëndetësisë në Rripin e Gazës ka përditësuar numrin e të vdekurve nga bombardimet e Izraelit.

Të paktën 2,215 palestinezë, përfshirë 724 fëmijë, janë vrarë dhe 8,714 të tjerë janë plagosur.

Related posts

Kanada, 2 gra muslimane raportojnë krim të urrejtjes, person i panjohur ua drejton armën

admin

Një ekip “misterioz” menaxhues do të paraqesë statutin e Asociacionit

admin

“Kosova është foshnje e BE-së dhe e SHBA-së”, Mandl: Ne duhet të kujdesemi për të

admin