RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Shkarkohet ushtruesi i detyrës së drejtorit në Klinikën e Kardiokirurgjisë në QKUK

shkarkohet-ushtruesi-i-detyres-se-drejtorit-ne-kliniken-e-kardiokirurgjise-ne-qkuk

Sot është shkarkuar nga detyra e ushtruesit të detyrës së drejtorit të Shërbimit Klinik të Kardiokirurgjisë, doktor Rifat Brahimaj.

Lajmin e ka bërë të ditur Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës – SHSKUK, përmes një komunikate.

“Ushtrues detyre i drejtorit të Shërbimit të Kardiokirurgjisë në QKUK është caktuar dr. Shpejtim Shurdhiqi”, thuhet në njoftim.

Shkarkimi i Brahimajt ka ardhur pas analizës së situatës së fundit në Shërbimin Klinik të Kardiokirurgjisë, ndërsa nuk janë dhënë detaje rreth vendimit.

Related posts

Numri i të vdekurve arrin në 33,000 nga tërmeti në Turqi dhe Siri

rezart morina

Në Spanjë propozohet që të rinjve t’u jepen nga 20,000 euro që nga mosha 18 vjeç

rezart morina

Tregjet në zhvillim përballen me një rekord tërheqjesh nga investitorët e huaj

admin