RTV AHIRETI
Shëndetësi

“Shpëto jetë dhe mbro shëndetin”, dhjetëra qytetarë dhurojnë gjak në Lezhë

“shpeto-jete-dhe-mbro-shendetin”,-dhjetera-qytetare-dhurojne-gjak-ne-lezhe

“Dhuro gjak, shpëto jetë dhe mbro shëndetin”. Me këtë moto Qendra Kombëtare e Transfuzionit të Gjakut, zhvilloi një fushatë sensibilizuese në Lezhë për dhurimin vullnetar të gjakut.

Related posts

Nëse keni tension të lartë përdorni këto katër erëza

admin

Shtatë lloje frutash për të forcuar imunitetin këtë dimër

rezart morina

Për kocka, mëlçi dhe lëkurë të shëndetshme hani vezë

rezart morina