RTV AHIRETI
Shëndetësi

Shurupi i rrezikshëm, nuk ka ardhur! OBSH dha alarmin për prodhimet indiane. Shkaktuan vdekje tek fëmijët

shurupi-i-rrezikshem,-nuk-ka-ardhur!-obsh-dha-alarmin-per-prodhimet-indiane.-shkaktuan-vdekje-tek-femijet

Shurupet për frenimin e kollës kanë një përdorim të gjerë në këtë periudhë kur po qarkullojnë disa viruse në vendin tonë e që sipas mjekëve pediatër të vegjlit po manifestojnë simptoma më të renda.

Related posts

Ka një efekt qetësues dhe relaksues, pirja e çajit jeshil ose të zi në mëngjes ndihmon në rritjen e niveleve të energjisë

admin6

Problemet shëndetësore që shkakton puna në zyrë

admin

Si t’i bindni fëmijët të hanë perime?

rezart morina