RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmetRajon dhe Botë

Tërmet në Rumani, lëkundjet u ndjenë edhe në Kosovë

termet-ne-rumani,-lekundjet-u-ndjene-edhe-ne-kosove

Një tërmet prej 5.7 shkallë të Rihterit ka ndodhur sot në Rumani.

Lëkundjet janë ndjerë në qytete të ndryshme në Serbi.

Ndryshe qytetarë të shumtë kanë shkruar se lëkundjet janë ndjerë edhe në disa pjesë të Kosovës, kryesisht në Prishtinë.

Related posts

Bislimi dhe Petkoviqi takohen të hënën në Bruksel

admin

Inteligjenca suedeze dëshiron të ndalojë PKK-në dhe organizatat tjera terroriste të protestojnë

admin

Këshilli i Sigurisë Kombëtare Turke mbështet rajonin e Ballkanit

rezart morina