RTV AHIRETI
FeaturedLajmeLajmetShqipëri

Tërmet në Shqipëri

termet-ne-shqiperi

Një tërmet është raportuar të ketë ndodhur para diten e së mërkurës në Shqipëri.

Sipas Qendrës Evropiane për Monitorimin e Tërmeteve, goditjet ishin të fuqisë 3.4 shkallë.

Epiqendra ishte 14 km në verilindje të Tiranës.

Related posts

Stoltenberg për situatën në veri: KFOR-i po monitoron situatën nga afër, të gatshëm të ndërhyjmë

admin

Përmbytje dhe rrëshqitje dheu në Itali, të paktën dy të vdekur

admin

Shifrat e Britanisë, mbi 100 mijë emigrantë kanë kaluar “La Manshin” me gomone

rezart morina