RTV AHIRETI
Shëndetësi

Vaksina e Covid, e përvitshme! Studimi: Një dozë në vit krijon mbrojtje për personat e rrezikuar

vaksina-e-covid,-e-pervitshme!-studimi:-nje-doze-ne-vit-krijon-mbrojtje-per-personat-e-rrezikuar

Vaksina ndaj Covid do të shndërrohet në vaksinë të përvitshme njëlloj si vaksina ndaj gripit e cila aplikohet çdo fillim sezoni.

Related posts

Ullinjtë dhe humbja në peshë

admin

Bie numri i të hospitalizuarve me COVID-19

admin

Misri ndihmon në luftimin e disa sëmundjeve

admin