RTV AHIRETI
Shëndetësi

Veshi i mesit/ Shqetësimet pas Covid19 në aparatin e dëgjimit

veshi-i-mesit/-shqetesimet-pas-covid19-ne-aparatin-e-degjimit

Virusi i Covid 19 ka shtuar shqetësime si marramendje, humbjet e ekuilibrit zhurmë në vesh të shumë pacientë edhe pse mund te ketë kaluar kohë që nga sëmundja e shkaktuar nga Covid.

Related posts

Roli që luan Aloe Vera në trajtimin dhe kurimin e leukemisë

rezart morina

​Molla japoneze parandalon plakjen dhe shfaqjen e tumoreve

admin

Konsumoni brokoli për të kuruar këtë sëmundje

admin