RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Vetaksident me fatalitet në Gjakovë, vdes 22-vjeçari

vetaksident-me-fatalitet-ne-gjakove,-vdes-22-vjecari

Një 22-vjeçar ka vdekur pas një vetaksidenti që e ka shkaktuar në fshatin Panorc të Gjakovës, sot rreth orës 12:30.

I njëjti dyshohet se e ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe është vetaksidentuar.

Vdekjen e të ndjerit e ka konstatuar ekipi i QKMF-së në Malishevë.

“Rreth orës 12:30 është raportuar aksident trafiku në fshatin Panorc- Gjakovë. Policia ju ka përgjigjur rastit, ku ngasësi i një automjeti dyshohet të ketë humbur kontrollin mbi automjetin dhe është vet-aksidentuar. Për pasojë ngasësi (mashkull i lindur në vitin 2001) ka humbur jetën, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në QKMF Malishevë. Rasti është duke u hetuar nga Njësia Rajonale e Komunikacionit Rrugor”, thuhet në njoftimin e policisë.

Related posts

Komandanti i KFOR-it, Ulutaş, përcjell stërvitjen ushtarake në Serbi

RTI

Hamasi: Masakra e Izraelit në Rafah është vazhdimësi e luftës gjenocidale

admin6

“Izraeli po kryen një ‘Nakba të re’ në Rripin e Gazës”

admin6