RTV AHIRETI
FeaturedKosovëLajmeLajmet

Vetaksident në Lubozhdë të Istogut, ndërron jetë shoferi

vetaksident-ne-lubozhde-te-istogut,-nderron-jete-shoferi

Një vetaksident trafiku ka ndodhur sonte në Istog.

Vetaksidenti ka ndodhur në fshatin Lubozhdë, rreth orës 18:50.

Burime të Indeksonline pohojnë se nga ky vetaksident ka ndërruar jetë shoferi.

Ndërkohë, rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Po e konfirmoj. Rreth orës 18:50, policia është njoftuar për një aksident në Lobuzhdë të Istogut. Me të arritur në vendin e ngjarjes, policia mësoi se bëhet fjalë për vetaksident. Një person ka qenë në veturë. Është njoftuar stafi emergjent dhe mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti i hetimeve të aksidenteve dhe Prokurori” pohoi Gashi

Related posts

Përfaqësuesit e qeverisë së Sudanit mbërrijnë në Jeddah për të rifilluar bisedimet për armëpushim

admin

Zelensky paralajmëron ukrainasit për sulme të mundshme ruse gjatë festave

admin

Parlamenti francez mbështet propozimin për ndalimin e cigareve elektronike

wpuser