RTV AHIRETI
Besar NimaniKosovaKryesoreLajmeLajmet e funditpolicia gjermaneTë Gjitha

Vrasja e boksierit shqiptar në Gjermani, zbulohet kombësia e autorëve të dyshuar

vrasja-e-boksierit-shqiptar-ne-gjermani,-zbulohet-kombesia-e-autoreve-te-dyshuar

Policia gjermane ka arritur të identifikoj tre persona si të dyshuar për vrasjen e Besar Nimanit, boksierit kosovar i cili u vra të shtunën e 9 marsit në Gjermani. Tre personat e dyshuar janë një serb dhe dy kurdë. Kështu ka konfirmuar për Gazetën Insajderi vëllai i boksierit, Besar Nimani, duke shtuar se nesër do […]

Related posts

Kreu i OKB-së u bën thirrje vendeve të respektojnë ligjin ndërkombëtar pas sulmeve ndaj Huthive

admin

Në Serbi u ndal transmetimi direkt kur Kurti nisi fjalimin në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së

admin6

Gruaja ukrainase dhe vajza e saj përqafojnë Islamin në Turqi

admin