RTV AHIRETI
Lajme

Zgjedhjet në Rusi/ Yulia Navalnaya voton në ambasadën ruse të Berlinit, e veja e liderit opozitar tregon çfarë shkroi në fletën e votimit

zgjedhjet-ne-rusi/-yulia-navalnaya-voton-ne-ambasaden-ruse-te-berlinit,-e-veja-e-liderit-opozitar-tregon-cfare-shkroi-ne-fleten-e-votimit

Yulia Navalnaya, e veja e liderit të opozitës ruse, Alexei Navalny, ka votuar në kuadër të zgjedhjeve që po mbahen në Rusi në ambasadën ruse në Berlin, pasi ka qëndruar në radhë atje për disa orë. Teksa u largua, ajo u tha gazetarëve se kishte shkruar “Navalny” në fletëvotim. Burri i saj vdiq në një

Related posts

13 marrëveshjet që u nënshkruan mes Republikës së Kosovës dhe atë të Shqipërisë

admin

Papa Françesku mbërrin në Sudanin e Jugut

admin

BE nis misionin stërvitor në Ukrainë

admin