RTV AHIRETI
KosovaLajmeLajmet e funditpolicia pejeTë Gjithazhduket 12 vjecarja

Zhduket 12-vjeçarja nga Peja, shkoi në shkollë dhe nuk e kthye më

zhduket-12-vjecarja-nga-peja,-shkoi-ne-shkolle-dhe-nuk-e-kthye-me

Një vajzë 12-vjeçare është raportuar e zhdukur në Pejë. Rastin në Polici e ka raportuar babai i saj. Sipas tij, ajo të hënën ka dalë nga shtëpia për të shkuar në shkollë dhe nuk është kthyer më në shtëpi. “Ankuesi mashkull kosovar, ka njoftuar policinë se vajza e tij 12-vjeçare ka dalë nga shtëpia për […]

Related posts

SHBA marrin pjesë në një stërvitje ushtarake me 14 vende të tjera në Australi

admin

Arrestohet 26-vjeçari në Gjilan, iu sekuestrua kokainë në vlerë rreth 22 mijë euro

rezart morina

Specialja ua vazhdon paraburgimin Rexhep Selimit dhe Jakup Krasniqit

admin6